në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UNDER ARMOUR Atlete Lockdown 6
UNDER ARMOUR Atlete Lockdown 6
UNDER ARMOUR Atlete Lockdown 6
UNDER ARMOUR Atlete Lockdown 6
UNDER ARMOUR Atlete Lockdown 6
UNDER ARMOUR Atlete Lockdown 6
UNDER ARMOUR Atlete Lockdown 6
UNDER ARMOUR Atlete Lockdown 6
UNDER ARMOUR Atlete Lockdown 6
UNDER ARMOUR Atlete Lockdown 6
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(3025617-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Atlete Lockdown 6

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

Çmimi i mëparshëm
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5 37.5 24
 • 4.5 36.5 23.5
 • 6.5 39 25.5
 • 5.5 38 24.5
 • 7 40 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Under Armour Lockdown 6 janë atlete basketbolli unisex të krijuara për të ofruar besim, mbështetje dhe më shumë kontroll në fushë. Kur lëvizni, këto atlete lëvizin me ju, duke ju dhënë mbështetje fleksibël dhe ajrosje superiore. Pjesa e sipërme prej lëkure me panele rrjetë lejon qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, siguron mbështetje për këmbët dhe i bën atletet të qëndrueshme. Teknologjia EVA e tabanit të mesëm mundëson qëndrueshmëri të lartë. Tabani i qëndrueshëm i gomës i kombinuar me teksturë anatomike siguron stabilitet, fleksibilitet të lartë dhe tërheqje. Përdorni energjinë e çdo hapi në atletet e basketbollit Under Armour Lockdown 6 Unisex. Specifikimet: Atlete unisex Pjesa e sipërme lëkure Shollë gome Teknologji EVA .
Detaje

Under Armour Lockdown 6 janë atlete basketbolli unisex të krijuara për të ofruar besim, mbështetje dhe më shumë kontroll në fushë. Kur lëvizni, këto atlete lëvizin me ju, duke ju dhënë mbështetje fleksibël dhe ajrosje superiore. Pjesa e sipërme prej lëkure me panele rrjetë lejon qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, siguron mbështetje për këmbët dhe i bën atletet të qëndrueshme. Teknologjia EVA e tabanit të mesëm mundëson qëndrueshmëri të lartë. Tabani i qëndrueshëm i gomës i kombinuar me teksturë anatomike siguron stabilitet, fleksibilitet të lartë dhe tërheqje. Përdorni energjinë e çdo hapi në atletet e basketbollit Under Armour Lockdown 6 Unisex.
Specifikimet:

 • Atlete unisex
 • Pjesa e sipërme lëkure
 • Shollë gome
 • Teknologji EVA

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Adoleshentë
  Marka UNDER ARMOUR
  Gjinia Unisex
  Qëllimi Basketboll
  Masa Masa EU Masa në cm
  5 37.5 24
  4" 36.5 23.5
  6" 39 25.5
  5" 38 24.5
  7 40 25
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë