ELLESSE LUCA
ELLESSE LUCA
ELLESSE LUCA
ELLESSE LUCA
ELLESSE LUCA
ELLESSE LUCA
ELLESSE LUCA
ELLESSE LUCA
ELLESSE LUCA
ELLESSE LUCA
Kodi i artikullit: ELF231M112-02
ELLESSE

ELLESSE LUCA

Kodi i artikullit: ELF231M112-02
ELLESSE LUCA janë atlete Lifestyle për meshkuj të frymëzuara nga stili vintage, të cilat përveçëse do t'ju çojnë ku të dëshironi do t’ju japin një pamje të mrekullueshme. Bëni plane me këto atlete – edhe nëse plani juaj për sot është thjesht të dilni për një kafe diku aty afër në kafenetë e lagjes. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon ELLESSE që tregon qartë se cila është marka juaj e preferuar. Përforcimet në gishtat e këmbëve dhe rrjeta me ajrosje të vazhdueshme i mbajnë këmbët tuaja të thata të freskëta dhe rehat gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës garanton mbështetje të shkëlqyer dhe i jep siguri hapit tuaj. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Logo ELLESSE Taban gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

ELLESSE LUCA janë atlete Lifestyle për meshkuj të frymëzuara nga stili vintage, të cilat përveçëse do t'ju çojnë ku të dëshironi do t’ju japin një pamje të mrekullueshme. Bëni plane me këto atlete – edhe nëse plani juaj për sot është thjesht të dilni për një kafe diku aty afër në kafenetë e lagjes. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon ELLESSE që tregon qartë se cila është marka juaj e preferuar. Përforcimet në gishtat e këmbëve dhe rrjeta me ajrosje të vazhdueshme i mbajnë këmbët tuaja të thata të freskëta dhe rehat gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës garanton mbështetje të shkëlqyer dhe i jep siguri hapit tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Logo ELLESSE
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand ELLESSE

  Produkte të ngjashme

  ELLESSE LUCA
  Produkte
  ELLESSE LUCA