në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ELLESSE Atlete MIRO
ELLESSE Atlete MIRO
ELLESSE Atlete MIRO
ELLESSE Atlete MIRO
ELLESSE Atlete MIRO
ELLESSE Atlete MIRO
ELLESSE Atlete MIRO
ELLESSE Atlete MIRO
ELLESSE Atlete MIRO
ELLESSE Atlete MIRO
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(ELF231M103-10)
ELLESSE

ELLESSE Atlete MIRO

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 42
 • 41
 • 44
 • 40
 • 43
 • 45
  45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Estetika retro dhe komoditeti gjatë gjithë ditës përfshihen në atletet Lifestyle për meshkuj ELLESSE MIRO. Me një ngjyrë neutrale, një logo diskrete dhe detaje në ngjyrë të errët, ato janë zgjedhja perfekte kur dëshironi të kompletoni veshjen tuaj sportive. Profili i cekët kombinohet në mënyrë ideale me tuta, xhinse dhe pantallona të shkurtra nga garderoba juaj. Pjesa e sipërme sintetike shton qëndrueshmëri, ndërsa tabani fleksibël i gomës ka tërheqje të shkëlqyer. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profili klasik Logo Ellesse Pjesë e sipërme sintetike Taban gome.
Detaje

Estetika retro dhe komoditeti gjatë gjithë ditës përfshihen në atletet Lifestyle për meshkuj ELLESSE MIRO. Me një ngjyrë neutrale, një logo diskrete dhe detaje në ngjyrë të errët, ato janë zgjedhja perfekte kur dëshironi të kompletoni veshjen tuaj sportive. Profili i cekët kombinohet në mënyrë ideale me tuta, xhinse dhe pantallona të shkurtra nga garderoba juaj. Pjesa e sipërme sintetike shton qëndrueshmëri, ndërsa tabani fleksibël i gomës ka tërheqje të shkëlqyer.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profili klasik
 • Logo Ellesse
 • Pjesë e sipërme sintetike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka ELLESSE
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ELF231M102-10
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ELF231M102-63
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ELF231M114-32
  7.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ELF231M113-10
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  7.500 LEK
  Ndihmë