në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

SKECHERS Atlete MICROSPEC-BRIGHT RET
SKECHERS Atlete MICROSPEC-BRIGHT RET
SKECHERS Atlete MICROSPEC-BRIGHT RET
SKECHERS Atlete MICROSPEC-BRIGHT RET
SKECHERS Atlete MICROSPEC-BRIGHT RET
SKECHERS Atlete MICROSPEC-BRIGHT RET
SKECHERS Atlete MICROSPEC-BRIGHT RET
SKECHERS Atlete MICROSPEC-BRIGHT RET
SKECHERS Atlete MICROSPEC-BRIGHT RET
SKECHERS Atlete MICROSPEC-BRIGHT RET
Kodi i artikullit:
(302348L-PKMT)
SKECHERS

SKECHERS Atlete MICROSPEC-BRIGHT RET

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 34
 • 35
  35
 • 28
  28
 • 31
 • 33
 • 27
  27
 • 29
 • 30
 • 32
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Marka SKECHERS
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë