në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ELLESSE Atlete COLIN
ELLESSE Atlete COLIN
ELLESSE Atlete COLIN
ELLESSE Atlete COLIN
ELLESSE Atlete COLIN
ELLESSE Atlete COLIN
ELLESSE Atlete COLIN
ELLESSE Atlete COLIN
ELLESSE Atlete COLIN
ELLESSE Atlete COLIN
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(ELF231M150-01)
ELLESSE

ELLESSE Atlete COLIN

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40
 • 41
 • 43
 • 44
 • 42
 • 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet Lifestyle për meshkuj ELLESSE COLIN janë të duhurat për të gjithë ata që pëlqejnë një pamje moderne të bazuar në një dizajn klasik. Monochromatic dhe me një logo të theksuar të markës, atletet do të tërheqin vëmendjen kudo që të shkoni. Kombinojini ato me bluzën tuaj të preferuar, xhinset, pjesën e poshtme të kostumit apo pantallonat e shkurtra të preferuara dhe nxirrni në pah stilin tuaj sportiv dhe elegant. Ju pëlqen pamja e atleteve ELLESSE dhe po ashtu dhe komoditeti i tyre? Këto janë atletet ideale për ju sepse rehatia e nevojshme është e garantuar gjithmonë dhe gjatë gjithë kohës. Tabani EVA siguron qëndrueshmërinë dhe rehatinë e nevojshme për këmbët. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profili i cekët Lidhëse Logo Ellesse Pjesa e sipërme sintetike Taban: 100% EVA.
Detaje

Atletet Lifestyle për meshkuj ELLESSE COLIN janë të duhurat për të gjithë ata që pëlqejnë një pamje moderne të bazuar në një dizajn klasik. Monochromatic dhe me një logo të theksuar të markës, atletet do të tërheqin vëmendjen kudo që të shkoni. Kombinojini ato me bluzën tuaj të preferuar, xhinset, pjesën e poshtme të kostumit apo pantallonat e shkurtra të preferuara dhe nxirrni në pah stilin tuaj sportiv dhe elegant. Ju pëlqen pamja e atleteve ELLESSE dhe po ashtu dhe komoditeti i tyre? Këto janë atletet ideale për ju sepse rehatia e nevojshme është e garantuar gjithmonë dhe gjatë gjithë kohës. Tabani EVA siguron qëndrueshmërinë dhe rehatinë e nevojshme për këmbët.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Logo Ellesse
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Taban: 100% EVA

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka ELLESSE
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë