adidas Atlete Courtbeat
adidas Atlete Courtbeat
adidas Atlete Courtbeat
adidas Atlete Courtbeat
adidas Atlete Courtbeat
adidas Atlete Courtbeat
adidas Atlete Courtbeat
adidas Atlete Courtbeat
adidas Atlete Courtbeat
adidas Atlete Courtbeat
Kodi i artikullit: ID9661
adidas

adidas Atlete Courtbeat

Kodi i artikullit: ID9661
Kodi i prodhuesit: LYV15
Atletet Lifestyle për meshkuj adidas COURTBEAT kombinojnë dizajnin klasik me stilin modern. Pjesa e sipërme sintetike e butë dhe e qëndrueshme mbështjell me rehati këmbët tuaja. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon adidas që nxjerr në pah stilin e veçantë, dizajnin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe shton rehatinë. Tabani klasik prej gome plotëson pamjen retro, teksa e bën çdo hap më të butë dhe të sigurt. E përbërë nga një gamë materialesh të ricikluara, pjesa e sipërme ka të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike. Vishni këto atlete të cilat kombinohen lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës tuaj dhe dilni të shijoni çdo moment të ditës tuaj.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Pjesa e sipërme sintetike Logo adidas dhe 3-stripes Profil i cekët Lidhëse Pjesa e brendshme tekstile Taban gome.
10.900 LEK
10.900 LEK
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 5.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40 2/3
 • 42 2/3
 • 47 1/3
 • 42
 • 43 1/3
 • 45 1/3
 • 44
 • 46
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle për meshkuj adidas COURTBEAT kombinojnë dizajnin klasik me stilin modern. Pjesa e sipërme sintetike e butë dhe e qëndrueshme mbështjell me rehati këmbët tuaja. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon adidas që nxjerr në pah stilin e veçantë, dizajnin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Shtresa e mesme e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe shton rehatinë. Tabani klasik prej gome plotëson pamjen retro, teksa e bën çdo hap më të butë dhe të sigurt. E përbërë nga një gamë materialesh të ricikluara, pjesa e sipërme ka të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike. Vishni këto atlete të cilat kombinohen lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës tuaj dhe dilni të shijoni çdo moment të ditës tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Logo adidas dhe 3-stripes
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete ID9658
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas Atlete Courtbeat
  Atlete
  adidas Atlete Courtbeat