adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
adidas Courtbeat
Kodi i artikullit: ID9658
adidas

adidas Courtbeat

Kodi i artikullit: ID9658
Kodi i prodhuesit: LKJ47
Frymëzuar nga historia e pasur e atleteve të tenisit adidas, atletet Lifestyle për meshkuj adidas COURTBEAT kombinojnë dizajnin klasik me stilin modern. Pjesa e sipërme e butë dhe e qëndrueshme mbështjell me rehati këmbët tuaja. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon adidas që nxjerr në pah stilin e veçantë, dizajnin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme sigurojnë ajrosje optimale në mënyrë që ti mbajë këmbët tuaja të freskëta, të thata dhe rehat gjatë gjithë kohës, ndërsa shtresa e mesit e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe shton rehatinë në çdo hap. Tabani klasik prej gome plotëson pamjen retro, teksa e bën çdo hap më të butë dhe të sigurt. Vishni këto atlete të cilat kombinohen lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës tuaj dhe dilni të shijoni çdo moment të ditës tuaj. Specifikimet: Atlete Lifestyle për meshkuj Logo adidas dhe 3-stripes Profili i cekët Lidhëse Taban gome.

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

8.900 LEK
8.900 LEK
8.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 47 1/3
 • 44
 • 46
 • 45 1/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 40 2/3
 • 43 1/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Frymëzuar nga historia e pasur e atleteve të tenisit adidas, atletet Lifestyle për meshkuj adidas COURTBEAT kombinojnë dizajnin klasik me stilin modern. Pjesa e sipërme e butë dhe e qëndrueshme mbështjell me rehati këmbët tuaja. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe logon adidas që nxjerr në pah stilin e veçantë, dizajnin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme sigurojnë ajrosje optimale në mënyrë që ti mbajë këmbët tuaja të freskëta, të thata dhe rehat gjatë gjithë kohës, ndërsa shtresa e mesit e butë ofron mbështetje të shkëlqyer dhe shton rehatinë në çdo hap. Tabani klasik prej gome plotëson pamjen retro, teksa e bën çdo hap më të butë dhe të sigurt. Vishni këto atlete të cilat kombinohen lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës tuaj dhe dilni të shijoni çdo moment të ditës tuaj.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Logo adidas dhe 3-stripes
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG4351
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG4352
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete ID9077
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.200 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas Courtbeat
  Atlete
  adidas Courtbeat