ELLESSE Atlete ISIDORA
ELLESSE Atlete ISIDORA
ELLESSE Atlete ISIDORA
ELLESSE Atlete ISIDORA
ELLESSE Atlete ISIDORA
ELLESSE Atlete ISIDORA
ELLESSE Atlete ISIDORA
ELLESSE Atlete ISIDORA
ELLESSE Atlete ISIDORA
ELLESSE Atlete ISIDORA
Kodi i artikullit: ELF233F116-10
ELLESSE

ELLESSE Atlete ISIDORA

Kodi i artikullit: ELF233F116-10

SPORT VISION OUTLET, TANIMË EDHE ONLINE.

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

6.900 LEK
6.900 LEK
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 39
  • 37
  • 40
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Brand ELLESSE

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ELF233F116-82
5.200 LEK
Shuma e kursyer 25%
6.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ELF233F107-01
5.200 LEK
Shuma e kursyer 25%
6.900 LEK
Shtoni në shportë
ELLESSE Atlete ELLESSE Atlete ISIDORA
Atlete
ELLESSE Atlete ELLESSE Atlete ISIDORA