Ellesse Isidora
Ellesse Isidora
Ellesse Isidora
Ellesse Isidora
Ellesse Isidora
Ellesse Isidora
Ellesse Isidora
Ellesse Isidora
Ellesse Isidora
Ellesse Isidora
Ellesse Isidora
Ellesse Isidora
Kodi i artikullit: ELF233F116-82
Ellesse

Ellesse Isidora

Kodi i artikullit: ELF233F116-82
Atletet Lifestyle për femra ELLESSE ISIDORA janë të duhurat për të gjitha ato që pëlqejnë një pamje moderne të bazuar në një dizajn klasik. Këto atlete femrash Lifestyle tërheqin vëmendjen kudo që të shkoni. Kombinojini ato me bluzën tuaj të preferuar, xhinset, pjesën e poshtme të kostumit apo pantallonat e shkurtra të preferuara dhe nxirrni në pah stilin tuaj sportiv dhe elegant. Ju pëlqen pamja e atleteve ELLESSE dhe po ashtu dhe komoditeti i tyre? Këto janë atletet ideale për ju sepse rehatia e nevojshme është e garantuar gjithmonë dhe gjatë gjithë kohës. Tabani TPR siguron stabilitetin e nevojshëm dhe mbështetjen e këmbës. Specifikimet: Atlete Lifestyle për femra Lidhëse Logo Ellesse Astar tekstili Përbërja e sipërme: 100% poliuretani Taban TPR.
6.900 LEK
6.900 LEK
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 38
 • 40
 • 37
 • 39
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle për femra ELLESSE ISIDORA janë të duhurat për të gjitha ato që pëlqejnë një pamje moderne të bazuar në një dizajn klasik. Këto atlete femrash Lifestyle tërheqin vëmendjen kudo që të shkoni. Kombinojini ato me bluzën tuaj të preferuar, xhinset, pjesën e poshtme të kostumit apo pantallonat e shkurtra të preferuara dhe nxirrni në pah stilin tuaj sportiv dhe elegant. Ju pëlqen pamja e atleteve ELLESSE dhe po ashtu dhe komoditeti i tyre? Këto janë atletet ideale për ju sepse rehatia e nevojshme është e garantuar gjithmonë dhe gjatë gjithë kohës. Tabani TPR siguron stabilitetin e nevojshëm dhe mbështetjen e këmbës.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Lidhëse
 • Logo Ellesse
 • Astar tekstili
 • Përbërja e sipërme: 100% poliuretani
 • Taban TPR

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand Ellesse
  Për momentin nuk ka komente
  Ellesse Isidora
  Atlete
  Ellesse Isidora