në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete JEKY
CHAMPION Atlete JEKY
CHAMPION Atlete JEKY
CHAMPION Atlete JEKY
CHAMPION Atlete JEKY
CHAMPION Atlete JEKY
CHAMPION Atlete JEKY
CHAMPION Atlete JEKY
CHAMPION Atlete JEKY
CHAMPION Atlete JEKY
Kodi i artikullit:
(S32345-GS526)
CHAMPION

CHAMPION Atlete JEKY

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 39
 • 38
 • 37
 • 36
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet Lifestyle me profil të thellë Champion Jeky për djem kanë një pamje moderne sportive. Bëjini gati djemtë tuaj për dimrin e ftohtë dhe të lagësht me këtë model të papërshkueshëm nga uji. Sipas dizajnit të tyre, ato përfaqësojnë një kombinim të atleteve dhe këpucëve sportive, dhe duke zgjedhur këtë model, do të merrni atlete që kombinohen lehtësisht me të gjitha stilet dhe veshjet e fëmijëve tuaj. Dimri nuk do të jetë problem me atletet komode Champion Jeky që ngrohin këmbët e fëmijëve dhe mbështesin çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe rrjetë siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër. Specifikimi: Atlete Lifestyle për djem Profili i thellë Të papërshkueshme nga uji Lidhëse Logo Champion Përbërja e pjesës së sipërme: 84% poliuretani, 16% rrjetë Tabani: TPR, PHYLON.
Detaje

Atletet Lifestyle me profil të thellë Champion Jeky për djem kanë një pamje moderne sportive. Bëjini gati djemtë tuaj për dimrin e ftohtë dhe të lagësht me këtë model të papërshkueshëm nga uji. Sipas dizajnit të tyre, ato përfaqësojnë një kombinim të atleteve dhe këpucëve sportive, dhe duke zgjedhur këtë model, do të merrni atlete që kombinohen lehtësisht me të gjitha stilet dhe veshjet e fëmijëve tuaj. Dimri nuk do të jetë problem me atletet komode Champion Jeky që ngrohin këmbët e fëmijëve dhe mbështesin çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe rrjetë siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për djem
 • Profili i thellë
 • Të papërshkueshme nga uji
 • Lidhëse
 • Logo Champion
 • Përbërja e pjesës së sipërme: 84% poliuretani, 16% rrjetë
 • Tabani: TPR, PHYLON

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Qëllimi Outdoor
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32700-KK001
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  8.500 LEK
  Ndihmë