Champion JEKY
Champion JEKY
Champion JEKY
Champion JEKY
Champion JEKY
Champion JEKY
Champion JEKY
Champion JEKY
Champion JEKY
Champion JEKY
Kodi i artikullit: S32345-GS526
Champion

Champion JEKY

Kodi i artikullit: S32345-GS526
Atletet Lifestyle me profil të thellë Champion Jeky për djem kanë një pamje moderne sportive. Bëjini gati djemtë tuaj për dimrin e ftohtë dhe të lagësht me këtë model të papërshkueshëm nga uji. Sipas dizajnit të tyre, ato përfaqësojnë një kombinim të atleteve dhe këpucëve sportive, dhe duke zgjedhur këtë model, do të merrni atlete që kombinohen lehtësisht me të gjitha stilet dhe veshjet e fëmijëve tuaj. Dimri nuk do të jetë problem me atletet komode Champion Jeky që ngrohin këmbët e fëmijëve dhe mbështesin çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe rrjetë siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër. Specifikimi: Atlete Lifestyle për djem Profili i thellë Të papërshkueshme nga uji Lidhëse Logo Champion Përbërja e pjesës së sipërme: 84% poliuretani, 16% rrjetë Tabani: TPR, PHYLON.
8.900 LEK
8.900 LEK
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 4.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 39
 • 38
 • 37
 • 36
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle me profil të thellë Champion Jeky për djem kanë një pamje moderne sportive. Bëjini gati djemtë tuaj për dimrin e ftohtë dhe të lagësht me këtë model të papërshkueshëm nga uji. Sipas dizajnit të tyre, ato përfaqësojnë një kombinim të atleteve dhe këpucëve sportive, dhe duke zgjedhur këtë model, do të merrni atlete që kombinohen lehtësisht me të gjitha stilet dhe veshjet e fëmijëve tuaj. Dimri nuk do të jetë problem me atletet komode Champion Jeky që ngrohin këmbët e fëmijëve dhe mbështesin çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe rrjetë siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për djem
 • Profili i thellë
 • Të papërshkueshme nga uji
 • Lidhëse
 • Logo Champion
 • Përbërja e pjesës së sipërme: 84% poliuretani, 16% rrjetë
 • Tabani: TPR, PHYLON

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Qëllimi Outdoor
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32345-KK001
  Çmimi 4.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32700-KK001
  Çmimi 2.600 LEK
  Shuma e kursyer 69%
  8.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Champion JEKY
  Atlete
  Champion JEKY