Champion Strato
Champion Strato
Champion Strato
Champion Strato
Champion Strato
Champion Strato
Champion Strato
Champion Strato
Champion Strato
Champion Strato
Kodi i artikullit: CHF233M113-10
Champion

Champion Strato

Kodi i artikullit: CHF233M113-10
Champion STRATO janë atlete Lifestyle për meshkuj, të krijuara me një dizajn klasik dhe rehati të padiskutueshme. Këto atlete për meshkuj do të jenë shoqëruesi juaj besnik, pavarësisht nëse jeni duke shëtitur nëpër qytet apo duke shijuar një kafe me miqtë. Nëse jeni në kërkim për të gjetur atletet e duhura, elegante dhe komode atëherë atletet, STRATO janë zgjedhja e duhur për ju. Pjesa e sipërme është prej poliuretani dhe siguron stabilitet dhe rehati për këmbët tuaja. Lidhëset klasike lehtësojnë veshjen dhe përshtatjen e atleteve sipas nevojës duke garantuar kështu mbështetjen e duhur dhe gjithashtu duke kontribuar në stilin klasik të atleteve. Tabani më i lartë i gomës i krijuar me material TPR siguron mbështetjen dhe stabilitetin e duhur në të gjitha sipërfaqet. Logoja Champion plotëson dizajnin e bukur të atleteve dhe ja bën të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Pjesa e sipërme: 100% poliuretan Lidhëse klasike Taban gome Logo Champion.
7.500 LEK
7.500 LEK
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 46
 • 45
 • 44
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Champion STRATO janë atlete Lifestyle për meshkuj, të krijuara me një dizajn klasik dhe rehati të padiskutueshme. Këto atlete për meshkuj do të jenë shoqëruesi juaj besnik, pavarësisht nëse jeni duke shëtitur nëpër qytet apo duke shijuar një kafe me miqtë. Nëse jeni në kërkim për të gjetur atletet e duhura, elegante dhe komode atëherë atletet, STRATO janë zgjedhja e duhur për ju. Pjesa e sipërme është prej poliuretani dhe siguron stabilitet dhe rehati për këmbët tuaja. Lidhëset klasike lehtësojnë veshjen dhe përshtatjen e atleteve sipas nevojës duke garantuar kështu mbështetjen e duhur dhe gjithashtu duke kontribuar në stilin klasik të atleteve. Tabani më i lartë i gomës i krijuar me material TPR siguron mbështetjen dhe stabilitetin e duhur në të gjitha sipërfaqet. Logoja Champion plotëson dizajnin e bukur të atleteve dhe ja bën të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: 100% poliuretan
 • Lidhëse klasike
 • Taban gome
 • Logo Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente
  Champion Strato
  Atlete
  Champion Strato