adidas X CrazyFast.4 TF
adidas X CrazyFast.4 TF
adidas X CrazyFast.4 TF
adidas X CrazyFast.4 TF
adidas X CrazyFast.4 TF
adidas X CrazyFast.4 TF
adidas X CrazyFast.4 TF
adidas X CrazyFast.4 TF
adidas X CrazyFast.4 TF
adidas X CrazyFast.4 TF
Kodi i artikullit: IE4066
adidas

adidas X CrazyFast.4 TF

Kodi i artikullit: IE4066
Kodi i prodhuesit: LYR22
Shfaqni më të mirën tuaj në fushë me atletet e futbollit adidas X CRAZYFAST.4 TF për fëmijë. Tabani i specializuar në këto atlete shërben për t'ju siguruar mbështetjen e duhur në sipërfaqe me bar artificial. E butë dhe e qëndrueshme, pjesa e sipërme e veshur prej përmbajtjeje sintetitke është projektuar për të siguruar një kontroll të përsosur të topit gjatë driblimeve me shpejtësi të lartë dhe gjithashtu për tju ofruar rehatinë e nevojshme gjatë gjithë kohës. Të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara, këto atlete kanë të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete futbolli për fëmijë Logo adidas Lidhëse Pjesa e sipërme sintetike Përbërë prej 50% përmbajtje të ricikluar Taban i specializuar.
7.300 LEK
7.300 LEK
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 38 2/3
 • 38
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Shfaqni më të mirën tuaj në fushë me atletet e futbollit adidas X CRAZYFAST.4 TF për fëmijë. Tabani i specializuar në këto atlete shërben për t'ju siguruar mbështetjen e duhur në sipërfaqe me bar artificial. E butë dhe e qëndrueshme, pjesa e sipërme e veshur prej përmbajtjeje sintetitke është projektuar për të siguruar një kontroll të përsosur të topit gjatë driblimeve me shpejtësi të lartë dhe gjithashtu për tju ofruar rehatinë e nevojshme gjatë gjithë kohës. Të përbëra nga një sërë materialesh të ricikluara, këto atlete kanë të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete futbolli për fëmijë
 • Logo adidas
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Përbërë prej 50% përmbajtje të ricikluar
 • Taban i specializuar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand adidas
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Koleksion Performance
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GZ2446
  Çmimi 4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GW7085
  Çmimi 5.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.300 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas X CrazyFast.4 TF
  Atlete
  adidas X CrazyFast.4 TF