në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
Kodi i artikullit:
(IG4828)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT 2.0

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet Lifestyle unisex për fëmijë adidas GRAND COURT 2.0 kanë një pamje elegante të frymëzuar nga atletet e tenisit në vitet '70-të. Stili klasik i këtyre atleteve përmban një pjesë të sipërme prej lëkure sintetike të butë dhe të lehtë për të ofruar rehatinë e nevojshme gjatë gjithë kohës. Dizajni i tyre kompletohet me anë të logos adidas dhe 3-stripes duke nxjerrë në pah cilësinë, stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Tabani i gomës është fleksibël dhe mbështetet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme duke ofruar stabilitet dhe siguri në çdo hap. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike.Specifikimet: Atlete për fëmijë Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Pjesa e brendshme sintetike Pjesa e sipërme e përbërë nga të paktën 50% përmbajtje të ricikluar Taban gome.
Detaje

Atletet Lifestyle unisex për fëmijë adidas GRAND COURT 2.0 kanë një pamje elegante të frymëzuar nga atletet e tenisit në vitet '70-të. Stili klasik i këtyre atleteve përmban një pjesë të sipërme prej lëkure sintetike të butë dhe të lehtë për të ofruar rehatinë e nevojshme gjatë gjithë kohës. Dizajni i tyre kompletohet me anë të logos adidas dhe 3-stripes duke nxjerrë në pah cilësinë, stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Tabani i gomës është fleksibël dhe mbështetet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme duke ofruar stabilitet dhe siguri në çdo hap. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike.

Specifikimet:

 • Atlete për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Pjesa e brendshme sintetike
 • Pjesa e sipërme e përbërë nga të paktën 50% përmbajtje të ricikluar
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Qëllimi Tenis
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG9810
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete IG4827
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG2511
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IF2884
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Ndihmë