adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
Kodi i artikullit: IG4828
adidas

adidas GRAND COURT 2.0

Kodi i artikullit: IG4828
Kodi i prodhuesit: LKK25
Atletet Lifestyle unisex për fëmijë adidas GRAND COURT 2.0 kanë një pamje elegante të frymëzuar nga atletet e tenisit në vitet '70-të. Stili klasik i këtyre atleteve përmban një pjesë të sipërme prej lëkure sintetike të butë dhe të lehtë për të ofruar rehatinë e nevojshme gjatë gjithë kohës. Dizajni i tyre kompletohet me anë të logos adidas dhe 3-stripes duke nxjerrë në pah cilësinë, stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Tabani i gomës është fleksibël dhe mbështetet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme duke ofruar stabilitet dhe siguri në çdo hap. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike.Specifikimet: Atlete për fëmijë Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Pjesa e brendshme sintetike Pjesa e sipërme e përbërë nga të paktën 50% përmbajtje të ricikluar Taban gome.
Prosečna ocena:
5
1 vlerësime
1 vlerësime
1
(Oceni)
5.800 LEK
5.800 LEK
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 40
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle unisex për fëmijë adidas GRAND COURT 2.0 kanë një pamje elegante të frymëzuar nga atletet e tenisit në vitet '70-të. Stili klasik i këtyre atleteve përmban një pjesë të sipërme prej lëkure sintetike të butë dhe të lehtë për të ofruar rehatinë e nevojshme gjatë gjithë kohës. Dizajni i tyre kompletohet me anë të logos adidas dhe 3-stripes duke nxjerrë në pah cilësinë, stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Tabani i gomës është fleksibël dhe mbështetet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme duke ofruar stabilitet dhe siguri në çdo hap. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike.

Specifikimet:

 • Atlete për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Pjesa e brendshme sintetike
 • Pjesa e sipërme e përbërë nga të paktën 50% përmbajtje të ricikluar
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand adidas
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Qëllimi Tenis
  Koleksion Sportswear

  Vlerësimet më të fundit të produkteve

  Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin.
  Aleandra
  Aleandra
  12.01.2024. 17:47
  Cilesi shume e mire! Sherbimi i shkelqyer!

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IF9054
  Çmimi 4.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  6.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IE0028
  Çmimi 5.000 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  7.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete ID7918
  Çmimi 4.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  6.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG4255
  Çmimi 3.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  5.400 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas GRAND COURT 2.0
  Atlete
  adidas GRAND COURT 2.0