në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
adidas Atlete RUNFALCON 3.0
Kodi i artikullit:
(IG7279)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 3.0

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 33
 • 29
 • 32
 • 28
 • 31
 • 34
 • 35
 • 30
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Kur fëmijët të japin më të mirën e tyre në aktivitetet sportive, sigurohuni që të kenë veshur atletet adidas Lifestyle unisex për fëmijë RUNFALCON 3.0 që të përputhen me entuziazmin dhe energjinë e tyre. Këto atlete kanë një shtresë të mesme të butë Cloudfoam që u lejon fëmijëve të ecin të qetë dhe me rehati të plotë, duke siguruar që ato të kenë mbështetjen maksimale në çdo hap. Kur të kenë mbaruar ushtrimet, nuk ka nevojë që ato të ndërrojnë atlete. Një pamje klasike, sportive shkon me gjithçka. Një gjë më pak për të vrarë mendjen. Të përbëra prej një sërë materialesh të ricikluara, këto atlete kanë pjesën e sipërme të tyre me të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas ne eleminimin e mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete Lifestyle unisex për fëmijë Profil i cekët Lidhëse elastike dhe Velcro Logo adidas Pjesa e sipërme rrjetë Pjesa e brendshme prej tekstili Shtresë e mesme Cloudfoam Taban sintetik.
Detaje

Kur fëmijët të japin më të mirën e tyre në aktivitetet sportive, sigurohuni që të kenë veshur atletet adidas Lifestyle unisex për fëmijë RUNFALCON 3.0 që të përputhen me entuziazmin dhe energjinë e tyre. Këto atlete kanë një shtresë të mesme të butë Cloudfoam që u lejon fëmijëve të ecin të qetë dhe me rehati të plotë, duke siguruar që ato të kenë mbështetjen maksimale në çdo hap. Kur të kenë mbaruar ushtrimet, nuk ka nevojë që ato të ndërrojnë atlete. Një pamje klasike, sportive shkon me gjithçka. Një gjë më pak për të vrarë mendjen. Të përbëra prej një sërë materialesh të ricikluara, këto atlete kanë pjesën e sipërme të tyre me të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas ne eleminimin e mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle unisex për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse elastike dhe Velcro
 • Logo adidas
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Pjesa e brendshme prej tekstili
 • Shtresë e mesme Cloudfoam
 • Taban sintetik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG0410
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG5397
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG7284
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG2478
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.300 LEK
  Ndihmë