adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
adidas RUNFALCON 3.0
Kodi i artikullit: IG7279
adidas

adidas RUNFALCON 3.0

Kodi i artikullit: IG7279
Kodi i prodhuesit: LTJ63
Kur fëmijët të japin më të mirën e tyre në aktivitetet sportive, sigurohuni që të kenë veshur atletet adidas Lifestyle unisex për fëmijë RUNFALCON 3.0 që të përputhen me entuziazmin dhe energjinë e tyre. Këto atlete kanë një shtresë të mesme të butë Cloudfoam që u lejon fëmijëve të ecin të qetë dhe me rehati të plotë, duke siguruar që ato të kenë mbështetjen maksimale në çdo hap. Kur të kenë mbaruar ushtrimet, nuk ka nevojë që ato të ndërrojnë atlete. Një pamje klasike, sportive shkon me gjithçka. Një gjë më pak për të vrarë mendjen. Të përbëra prej një sërë materialesh të ricikluara, këto atlete kanë pjesën e sipërme të tyre me të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas ne eleminimin e mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete Lifestyle unisex për fëmijë Profil i cekët Lidhëse elastike dhe Velcro Logo adidas Pjesa e sipërme rrjetë Pjesa e brendshme prej tekstili Shtresë e mesme Cloudfoam Taban sintetik.
5.400 LEK
5.400 LEK
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 33
 • 29
 • 32
 • 28
 • 31
 • 34
 • 30
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Kur fëmijët të japin më të mirën e tyre në aktivitetet sportive, sigurohuni që të kenë veshur atletet adidas Lifestyle unisex për fëmijë RUNFALCON 3.0 që të përputhen me entuziazmin dhe energjinë e tyre. Këto atlete kanë një shtresë të mesme të butë Cloudfoam që u lejon fëmijëve të ecin të qetë dhe me rehati të plotë, duke siguruar që ato të kenë mbështetjen maksimale në çdo hap. Kur të kenë mbaruar ushtrimet, nuk ka nevojë që ato të ndërrojnë atlete. Një pamje klasike, sportive shkon me gjithçka. Një gjë më pak për të vrarë mendjen. Të përbëra prej një sërë materialesh të ricikluara, këto atlete kanë pjesën e sipërme të tyre me të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas ne eleminimin e mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle unisex për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse elastike dhe Velcro
 • Logo adidas
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Pjesa e brendshme prej tekstili
 • Shtresë e mesme Cloudfoam
 • Taban sintetik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  adidas RUNFALCON 3.0
  Atlete
  adidas RUNFALCON 3.0