adidas RapidaSport
adidas RapidaSport
adidas RapidaSport
adidas RapidaSport
adidas RapidaSport
adidas RapidaSport
adidas RapidaSport
adidas RapidaSport
adidas RapidaSport
adidas RapidaSport
Kodi i artikullit: IG0410
adidas

adidas RapidaSport

Kodi i artikullit: IG0410
Kodi i prodhuesit: MAX83
adidas RapidaSport janë atlete për fëmijë ideale për përdorim të përditshëm. Këto atlete adidas janë të shkëlqyera për fëmijët të cilët janë gjatë gjithë kohës në lëvizje. Të frymëzuar nga atletet që përdorin atletët dhe të përshtatura për fëmijët aktivë, ato sjellin stilin sportiv në përditshmërinë e tyre. Pjesa e sipërme është e përbërë prej materiali sintetik rezistent ndaj ujit dhe lagështisë, ndërsa pjesa e brendshme i mban këmbët të ngrohta. Të gjitha hapat mbështeten në një shtresë të mesme Bounce e cila jep rehati dhe lehtësi gjatë lëvizjes. E përbërë prej një game materialesh të ricikluara, kjo pjesë e sipërme përmban të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas në reduktimin e mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete për fëmijë Profil i cekët Lidhëse Logo adidas Përbërja e pjesës së sipërme sintetike rezistente ndaj ujit Të paktën 50% përbërje e ricikluar.
10.200 LEK
10.200 LEK
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.100 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 39 1/3
 • 38 2/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas RapidaSport janë atlete për fëmijë ideale për përdorim të përditshëm. Këto atlete adidas janë të shkëlqyera për fëmijët të cilët janë gjatë gjithë kohës në lëvizje. Të frymëzuar nga atletet që përdorin atletët dhe të përshtatura për fëmijët aktivë, ato sjellin stilin sportiv në përditshmërinë e tyre. Pjesa e sipërme është e përbërë prej materiali sintetik rezistent ndaj ujit dhe lagështisë, ndërsa pjesa e brendshme i mban këmbët të ngrohta. Të gjitha hapat mbështeten në një shtresë të mesme Bounce e cila jep rehati dhe lehtësi gjatë lëvizjes. E përbërë prej një game materialesh të ricikluara, kjo pjesë e sipërme përmban të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas në reduktimin e mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Logo adidas
 • Përbërja e pjesës së sipërme sintetike rezistente ndaj ujit
 • Të paktën 50% përbërje e ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete IF0354
  Çmimi 4.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IF0932
  Çmimi 3.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  5.400 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas RapidaSport
  Atlete
  adidas RapidaSport