Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Kodi i artikullit: DH2987-108
Nike

Nike Court Vision Low Next Nature

Kodi i artikullit: DH2987-108
Njihuni me atletet e reja Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Nëse ju pëlqeni pamjen klasike të atleteve të basketbollit të viteve '80, por e doni kulturën me ritme të shpejta të modës së sotme atëherë këto atlete janë klasik të përjetshëm që kombinohen me lehtësi me të gjitha veshjet dhe stilet tuaja. Përbërë nga të paktën 20% material të ricikluar, modeli i krijuar mban gjallë frymën e stilit ikonik të origjinalit. Tabani i përforcuar dhe profili i cekët do të duket bukur dhe ndihet edhe më mirë në këto atlete. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme dhe në anë rrisin rehatinë dhe ajrosjen optimale duke i mbajtur këmbët të thata dhe të freskëta gjatë gjithë ditës. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës duke ja bërë të qartë të gjithëve se cilës markë ju i besoni më shumë. Tabani i gomës siguron qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer në të gjitha terrenet.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Të paktën 20% material i ricikluar Logo Nike Panele ajrimi Taban gome.
10.700 LEK
10.700 LEK
7.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 44
 • 43
 • 40.5
 • 41
 • 46
 • 45
 • 42
 • 42.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Njihuni me atletet e reja Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Nëse ju pëlqeni pamjen klasike të atleteve të basketbollit të viteve '80, por e doni kulturën me ritme të shpejta të modës së sotme atëherë këto atlete janë klasik të përjetshëm që kombinohen me lehtësi me të gjitha veshjet dhe stilet tuaja. Përbërë nga të paktën 20% material të ricikluar, modeli i krijuar mban gjallë frymën e stilit ikonik të origjinalit. Tabani i përforcuar dhe profili i cekët do të duket bukur dhe ndihet edhe më mirë në këto atlete. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme dhe në anë rrisin rehatinë dhe ajrosjen optimale duke i mbajtur këmbët të thata dhe të freskëta gjatë gjithë ditës. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës duke ja bërë të qartë të gjithëve se cilës markë ju i besoni më shumë. Tabani i gomës siguron qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer në të gjitha terrenet.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Të paktën 20% material i ricikluar
 • Logo Nike
 • Panele ajrimi
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF1068-133
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DZ0795-103
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete CW4555-016
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Court Vision Low Next Nature
  Atlete
  Nike Court Vision Low Next Nature