The North Face Enduris 3
The North Face Enduris 3
The North Face Enduris 3
The North Face Enduris 3
The North Face Enduris 3
The North Face Enduris 3
Kodi i artikullit: NF0A8199MN81
The North Face

The North Face Enduris 3

Kodi i artikullit: NF0A8199MN81
The North Face Vectiv Enduris 3 janë atlete vrapimi për meshkuj që ju ndihmojnë të tejkaloni limitet tuaja. Atletet Vectiv Enduris 3 me një pllakë të dyfishtë 3D kanë një gjeometri të veçantë të shtresës së mesme me një dizajn "rocker" që ofron rehati kur vraponi. Teknologjia Vectiv™ është krijuar për të ofruar liri më të madhe lëvizjeje. Llapa e atleteve është krijuar në mënyrë të tillë për të reduktuar rrëshqitjen, për të përmirësuar përshtatjen e atleteve me këmbën dhe për ta bërë më të lehtë veshjen e tyre. Pjesa e sipërme ofron mbrojtje të shkëlqyer, me një dizajn printimi 3D. Shtresa e mesme Vectiv™ 2.0 me dizajnin "rocker" së bashku me pjesën TPU i bëjnë atletet më të rehatshme, përmirësojnë ndjeshëm lëvizjen tuaj dhe ju garantojnë mbështetje të shkëlqyer. Tabani i gomës Surface Ctrl™ siguron stabilitet të shkëlqyer të lëvizjes në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Logoja The North Face është detaji kryesor që plotëson dizajnin dhe nxjerr në pah këtë markë fantastike.Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Shtresa e mesme: Dizajn “rocker” Teknologji Vectiv™ TPU Logo The North Face Lidhëse Taban gome Surface Ctrl™.
23.500 LEK
23.500 LEK
16.500 LEK
Shuma e kursyer: 7.000 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 42
 • 41
 • 43
 • 40.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

The North Face Vectiv Enduris 3 janë atlete vrapimi për meshkuj që ju ndihmojnë të tejkaloni limitet tuaja. Atletet Vectiv Enduris 3 me një pllakë të dyfishtë 3D kanë një gjeometri të veçantë të shtresës së mesme me një dizajn "rocker" që ofron rehati kur vraponi. Teknologjia Vectiv™ është krijuar për të ofruar liri më të madhe lëvizjeje. Llapa e atleteve është krijuar në mënyrë të tillë për të reduktuar rrëshqitjen, për të përmirësuar përshtatjen e atleteve me këmbën dhe për ta bërë më të lehtë veshjen e tyre. Pjesa e sipërme ofron mbrojtje të shkëlqyer, me një dizajn printimi 3D. Shtresa e mesme Vectiv™ 2.0 me dizajnin "rocker" së bashku me pjesën TPU i bëjnë atletet më të rehatshme, përmirësojnë ndjeshëm lëvizjen tuaj dhe ju garantojnë mbështetje të shkëlqyer. Tabani i gomës Surface Ctrl™ siguron stabilitet të shkëlqyer të lëvizjes në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Logoja The North Face është detaji kryesor që plotëson dizajnin dhe nxjerr në pah këtë markë fantastike.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Shtresa e mesme: Dizajn “rocker”
 • Teknologji Vectiv™
 • TPU
 • Logo The North Face
 • Lidhëse
 • Taban gome Surface Ctrl™

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Brand The North Face
  Për momentin nuk ka komente
  The North Face Enduris 3
  Atlete
  The North Face Enduris 3