Nike Air Max SC
Kodi i artikullit: CW4555-015
Nike

Nike Air Max SC

Kodi i artikullit: CW4555-015
Nike Air Max SC janë atlete Lifestyle për meshkuj, të cilat do të jenë perfekte për çdo ditë tuajën aktive. Dizajni i trashëguar i atleteve të vrapimit nga e kaluara i kombinuar me detaje moderne dhe performancën e mrekullueshme rezulton në këto atlete Lifestyle të rehatshme. Përzierja e pasur e materialeve shton stabilitetin dhe mbështjell butësisht këmbët tuaja duke ofruar rehatinë që meritoni. Lëkura origjinale dhe sintetike me rrjetë u jep këtyre atleteve një konstruksion të qëndrueshëm me ajrosje duke i bërë të rehatshme për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Njësia Max Air siguron mbështetje në çdo hap, dhe shtresa e mesme me shkumë shton rehati dhe komoditet. Tabani fleksibël i gomës lejon këmbët tuaja të lëvizin natyrshëm. Tabani i gomës është elastik dhe i qëndrueshëm në një sërë sipërfaqesh, siguron tërheqje të qëndrueshme me shumë drejtime dhe ju garanton të gjithë stabilitetin e nevojshëm duke ju dhënë lehtësi në lëvizje. Vishini këto atlete Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që ajo ka rezervuar për ju.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Përbërja: lëkure origjinale, sintetike dhe kombinim rrjetë Njësi Max Air Shtresë e mesme me shkumë Lidhëse Profil i cekët Logo Nike Taban gome.
12.200 LEK
12.200 LEK
12.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 43
 • 42
 • 40.5
 • 44
 • 42.5
 • 41
 • 45
 • 45.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Air Max SC janë atlete Lifestyle për meshkuj, të cilat do të jenë perfekte për çdo ditë tuajën aktive. Dizajni i trashëguar i atleteve të vrapimit nga e kaluara i kombinuar me detaje moderne dhe performancën e mrekullueshme rezulton në këto atlete Lifestyle të rehatshme. Përzierja e pasur e materialeve shton stabilitetin dhe mbështjell butësisht këmbët tuaja duke ofruar rehatinë që meritoni. Lëkura origjinale dhe sintetike me rrjetë u jep këtyre atleteve një konstruksion të qëndrueshëm me ajrosje duke i bërë të rehatshme për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Njësia Max Air siguron mbështetje në çdo hap, dhe shtresa e mesme me shkumë shton rehati dhe komoditet. Tabani fleksibël i gomës lejon këmbët tuaja të lëvizin natyrshëm. Tabani i gomës është elastik dhe i qëndrueshëm në një sërë sipërfaqesh, siguron tërheqje të qëndrueshme me shumë drejtime dhe ju garanton të gjithë stabilitetin e nevojshëm duke ju dhënë lehtësi në lëvizje. Vishini këto atlete Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që ajo ka rezervuar për ju.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Përbërja: lëkure origjinale, sintetike dhe kombinim rrjetë
 • Njësi Max Air
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente
  Nike Air Max SC
  Atlete
  Nike Air Max SC