Champion Canvas
Kodi i artikullit: CHF241M110-92
Champion

Champion Canvas

Kodi i artikullit: CHF241M110-92
Champion Canvas janë atlete Lifestyle për meshkuj që do të jenë zgjedhja ideale për të gjithë ata që duan një stil të thjeshtë sportiv dhe një pamje klasike në përditshmërinë e tyre. Sipas dizajnit të tyre, ato janë krijuar për të qenë gjithmonë atlete sportive klasike të cilat do të garantojnë gjithashtu rehati dhe lehtësi në lëvizje. Profili i cekët jep një pamje të veçantë dhe lejon kombinim më të lehtë me veshjet e tjera të garderobës, ndaj ky është një model për të gjitha stinët dhe rastet. Ngjyra neutrale e bën të lehtë përshtatjen me veshjet tuaja. Tabani i gomës garanton stabilitetin e nevojshëm në sipërfaqe të ndryshme. Logoja klasike Champion është një tjetër detaj që kontribuon në stilin e modelit dhe nxjerr gjithashtu në pah markën tuaj të preferuar. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Logo Champion Taban gome.
5.900 LEK
5.900 LEK
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 44
 • 40
 • 45
 • 43
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Champion Canvas janë atlete Lifestyle për meshkuj që do të jenë zgjedhja ideale për të gjithë ata që duan një stil të thjeshtë sportiv dhe një pamje klasike në përditshmërinë e tyre. Sipas dizajnit të tyre, ato janë krijuar për të qenë gjithmonë atlete sportive klasike të cilat do të garantojnë gjithashtu rehati dhe lehtësi në lëvizje. Profili i cekët jep një pamje të veçantë dhe lejon kombinim më të lehtë me veshjet e tjera të garderobës, ndaj ky është një model për të gjitha stinët dhe rastet. Ngjyra neutrale e bën të lehtë përshtatjen me veshjet tuaja. Tabani i gomës garanton stabilitetin e nevojshëm në sipërfaqe të ndryshme. Logoja klasike Champion është një tjetër detaj që kontribuon në stilin e modelit dhe nxjerr gjithashtu në pah markën tuaj të preferuar.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Logo Champion
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241M121-03
  6.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241M130-01
  6.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241M119-10
  7.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241M119-02
  7.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Champion Canvas
  Atlete
  Champion Canvas