adidas Avryn X
adidas Avryn X
adidas Avryn X
adidas Avryn X
adidas Avryn X
adidas Avryn X
adidas Avryn X
adidas Avryn X
adidas Avryn X
adidas Avryn X
Kodi i artikullit: ID5239
adidas

adidas Avryn X

Kodi i artikullit: ID5239
Kodi i prodhuesit: MDS63
adidas Avryn X janë atlete vrapimi për femra që ju ofrojnë mbështetje dhe stabilitet të përkryer. Të përshtatshme për përdorim të përditshëm, ato sjellin rehati dhe stil në çdo hap. Ato ofrojnë mbështetje të jashtëzakonshme për këmbën tuaj. Shtresa e mesit Boost jep energji për t'ju ndihmuar të lëvizni, dhe mbushjet e buta Bounce në pjesën e mesme e bëjnë ecjen tuaj më të lehtë, dhe më të mirë. Tabani i gomës garanton stabilitet të shkëlqyer të lëvizjes në sipërfaqe të ndryshme. Logoja adidas i jep prekjen përfundimtare dizajnit të bukur sportiv dhe nxjerr në pah markën tuaj të preferuar duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Pjesa e sipërme është e krijuar me material rrjete që e mbështjell këmbën tuaj në mënyrë të përkryer dhe garanton të gjithë ajrosjen e nevojshme duke i mbajtur këmbët tuaja të freskëta gjatë gjithë kohës. Pjesa e sipërme e atleteve është e përbërë kryesisht prej materiali të ricikluar, dhe në këtë mënyrë adidas kontribuon në reduktimin e mbetjeve plastike. Specifikimet: Atlete vrapimi për femra Profil i cekët Lidhëse Shtresë e mesme Boost dhe Bounce Pjesa e sipërme rrjetë Pjesa e brendshme tekstil Logo adidas Taban gome.

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

16.800 LEK
16.800 LEK
16.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 36 2/3
 • 38 2/3
 • 38
 • 40
 • 37 1/3
 • 39 1/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas Avryn X janë atlete vrapimi për femra që ju ofrojnë mbështetje dhe stabilitet të përkryer. Të përshtatshme për përdorim të përditshëm, ato sjellin rehati dhe stil në çdo hap. Ato ofrojnë mbështetje të jashtëzakonshme për këmbën tuaj. Shtresa e mesit Boost jep energji për t'ju ndihmuar të lëvizni, dhe mbushjet e buta Bounce në pjesën e mesme e bëjnë ecjen tuaj më të lehtë, dhe më të mirë. Tabani i gomës garanton stabilitet të shkëlqyer të lëvizjes në sipërfaqe të ndryshme. Logoja adidas i jep prekjen përfundimtare dizajnit të bukur sportiv dhe nxjerr në pah markën tuaj të preferuar duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Pjesa e sipërme është e krijuar me material rrjete që e mbështjell këmbën tuaj në mënyrë të përkryer dhe garanton të gjithë ajrosjen e nevojshme duke i mbajtur këmbët tuaja të freskëta gjatë gjithë kohës. Pjesa e sipërme e atleteve është e përbërë kryesisht prej materiali të ricikluar, dhe në këtë mënyrë adidas kontribuon në reduktimin e mbetjeve plastike.

Specifikimet:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Shtresë e mesme Boost dhe Bounce
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Pjesa e brendshme tekstil
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IH0308
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG4347
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ID0437
  12.200 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  14.400 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ID9075
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  8.400 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas Avryn X
  Atlete
  adidas Avryn X