TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete LARRY GS
CHAMPION Atlete LARRY GS
CHAMPION Atlete LARRY GS
CHAMPION Atlete LARRY GS
CHAMPION Atlete LARRY GS
CHAMPION Atlete LARRY GS
CHAMPION Atlete LARRY GS
CHAMPION Atlete LARRY GS
CHAMPION Atlete LARRY GS
CHAMPION Atlete LARRY GS
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S31094-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete LARRY GS

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 39 39 24.5
 • 38 38 24
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet Champion LARRY GS për fëmijë kanë një pamje klasike sportive. Dizajni i tyre nxjerr në pah stilin e këpucëve të basketbollit. Ato janë përbërë nga poliuretani dhe material rrjetë, i cili lejon rrjedhjen e lehtë të ajrit rreth këmbëve, duke kontribuar në qëndrueshmërinë, jetëgjatësinë dhe komoditetin e tyre. Kombinimi i ngjyrës së zezë klasike dhe logos Champion në të kuqe do t'i bëjë adoleshentët të duken elegant dhe të dallueshëm në të njëjtën kohë, qoftë në fushë apo në shëtitje. Specifikimet: Atlete për fëmijë Logo Champion Përbërja: 85% poliuretani, 15% rrjetë.
Detaje

Atletet Champion LARRY GS për fëmijë kanë një pamje klasike sportive. Dizajni i tyre nxjerr në pah stilin e këpucëve të basketbollit. Ato janë përbërë nga poliuretani dhe material rrjetë, i cili lejon rrjedhjen e lehtë të ajrit rreth këmbëve, duke kontribuar në qëndrueshmërinë, jetëgjatësinë dhe komoditetin e tyre. Kombinimi i ngjyrës së zezë klasike dhe logos Champion në të kuqe do t'i bëjë adoleshentët të duken elegant dhe të dallueshëm në të njëjtën kohë, qoftë në fushë apo në shëtitje.
Specifikimet:

 • Atlete për fëmijë
 • Logo Champion
 • Përbërja: 85% poliuretani, 15% rrjetë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Qëllimi Basketboll
  Masa Masa EU Masa në cm
  39 39 24.5
  38 38 24
  36 36 23
  37 37 23.5
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë