TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PËRGATITJA PËR SHKOLLË NUK ËSHTË PROBLEM!

Edhe këtë vit Sport Vision ka përzgjedhur kostume të këndshme dhe komode për nxënësit e shkollës!
Zgjidhni kombinimin tuaj të preferuar të atleteve, kostumit dhe çantave të shpinës, vendosini në shportë dhe i gjithë kombinimi do të llogaritet me një çmim special prej vetëm 9900L.

Gjeni të gjithë artikujt që mund të kombinoni në dyqanet e Sport Vision.

 

Pavarësisht nëse bëhet fjalë për blerjet “back to school” apo blerjen e parë për fillimin e shkollës, ne kemi një numër të madh modelesh të veçanta dhe mbresëlënëse për të gjithë djemtë e Sport Vision.

Princeshat moderne do ta kenë të vështirë t'i rezistojnë ngjyrave, dizajneve dhe prerjeve të koleksioneve më të fundit.
Për të gjitha kemi zgjedhur modele që do të jenë një hit absolut në oborret e shkollave.

Adoleshentët shprehin mendimet, dëshirat dhe krijimtarinë e tyre përmes tregimeve interesante.
Ne kemi përgatitur sugjerime për kombinime që patjetër do të bien në sy.