TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza HOODED SWEATSHIRT
CHAMPION Bluza HOODED SWEATSHIRT
CHAMPION Bluza HOODED SWEATSHIRT
CHAMPION Bluza HOODED SWEATSHIRT
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(113207-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Bluza HOODED SWEATSHIRT

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 114021-WW001
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 112588-PS004
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 114779-WW001
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 114410-KK001
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Ndihmë