TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Produkte LADIES HERITAGE CREWNECK
ELLESSE Produkte LADIES HERITAGE CREWNECK
ELLESSE Produkte LADIES HERITAGE CREWNECK
ELLESSE Produkte LADIES HERITAGE CREWNECK
ELLESSE Produkte LADIES HERITAGE CREWNECK
ELLESSE Produkte LADIES HERITAGE CREWNECK
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(ELA203F606-10)
ELLESSE

ELLESSE Produkte LADIES HERITAGE CREWNECK

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
SILUETA_HR CREW NECK

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
SILUETA_HR CREW NECK

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë