TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte W CB SWT
adidas Produkte W CB SWT
adidas Produkte W CB SWT
adidas Produkte W CB SWT
adidas Produkte W CB SWT
adidas Produkte W CB SWT
adidas Produkte W CB SWT
adidas Produkte W CB SWT
adidas Produkte W CB SWT
adidas Produkte W CB SWT
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(GU0408)
adidas

adidas Produkte W CB SWT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
adidas W CB SWT është një bluzë për femra që mund ta vishni në të gjitha rastet . Logoja e adidas është e theksuar në pjesën e përparme. Detaje

adidas W CB SWT është një bluzë për femra që mund ta vishni në të gjitha rastet .

Logoja e adidas është e theksuar në pjesën e përparme.

Prerja standarde dhe mëngët e gjata sjell lirinë e lëvizjes dhe rehatinë.

Specifikim:

• Prerje standarde

• Ngjyra: rozë, e bardhë

• Kodi i artikullit: GU0408

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë