TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza M CB HD
adidas Bluza M CB HD
adidas Bluza M CB HD
adidas Bluza M CB HD
adidas Bluza M CB HD
adidas Bluza M CB HD
adidas Bluza M CB HD
adidas Bluza M CB HD
Bluzë për meshkuj me kapuç
Kodi i artikullit:
(GV0251)
adidas

adidas Bluza M CB HD

Shijoni stërvitjen ose shëtitjet pranverore me modelet e reja në Sport Vision! Modelet më të fundit të atleteve dhe veshjeve nga ky koleksion janë të pashmangshme këtë sezon.

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ESSENTIALS CB Hoodie është bluzë për meshkuj me kapuç që ju siguron komoditet gjatë gjithë ditës. Dizajni me vija në mëngë dhe logoja e madhe e adidas në pjesën e përparme theksojnë dashurinë tuaj për markën tuaj të preferuar dhe ''shpirtin'' sportiv. Detaje

adidas ESSENTIALS CB Hoodie është bluzë për meshkuj me kapuç që ju siguron komoditet gjatë gjithë ditës. Dizajni me vija në mëngë dhe logoja e madhe e adidas në pjesën e përparme theksojnë dashurinë tuaj për markën tuaj të preferuar dhe ''shpirtin'' sportiv. Përzierja e pambukut dhe poliestrës sigurojnë një ndjesi të butë dhe të rehatshme për lëkurën. Bluza ka një prerje standarde dhe ofron një mbulim të plotë. Xhepi ''kangur'' është praktik për ngrohjen e duarve tuaja, si dhe për ruajtjen e gjërave të vogla që ju nevojiten gjatë ditës.

Specifikim:

• Përbërja: 70% pambuk, 30% poliester

• Prerje standarde

• Xhepi ''kanguri''

• Ngjyra: e kuqe

• Kodi i artikullit: GV0251

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ESSENTIALS CB Hoodie është bluzë për meshkuj me kapuç që ju siguron komoditet gjatë gjithë ditës. Dizajni me vija në mëngë dhe logoja e madhe e adidas në pjesën e përparme theksojnë dashurinë tuaj për markën tuaj të preferuar dhe ''shpirtin'' sportiv. Përzierja e pambukut dhe poliestrës sigurojnë një ndjesi të butë dhe të rehatshme për lëkurën. Bluza ka një prerje standarde dhe ofron një mbulim të plotë. Xhepi ''kangur'' është praktik për ngrohjen e duarve tuaja, si dhe për ruajtjen e gjërave të vogla që ju nevojiten gjatë ditës.

Specifikim:

• Përbërja: 70% pambuk, 30% poliester

• Prerje standarde

• Xhepi ''kanguri''

• Ngjyra: e kuqe

• Kodi i artikullit: GV0251

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë