TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Bluza Rival Feece
UNDER ARMOUR Bluza Rival Feece
UNDER ARMOUR Bluza Rival Feece
UNDER ARMOUR Bluza Rival Feece
Kodi i artikullit:
(1357585-600)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Bluza Rival Feece

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • YXS *
 • YXL 13-14Y
 • YSM 7-8Y
 • YLG 11-12Y
 • YMD 9-10Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për fëmijë me kapuç Under Armour Rival Fleece për djem sjell rehati dhe komoditet të përditshëm. Pëlhura e lehtë, jashtëzakonisht e rehatshme e përbërë nga një përzierje materialesh cilësore ruan nxehtësinë dhe do ta bëjë këtë bluzë një nga veshjet e preferuara. Kapuçi është për të ofruar ngrohtësi dhe rehati shtesë, ndërsa xhepi ‘’kangur’’ është ideal për djemtë që të lënë gjërat e tyre të vogla. Dizajni i thjeshtë dhe logoja e UA zbulojnë shpirtin sportiv dhe dashurinë e djemve tuaj për markën.Specifikimi: Llastik në mëngë dhe bel Xhep ‘’kangur’’ Materiali: 80% pambuk, 20% poliestër Larje në lavatriçe.
Detaje

Bluza për fëmijë me kapuç Under Armour Rival Fleece për djem sjell rehati dhe komoditet të përditshëm. Pëlhura e lehtë, jashtëzakonisht e rehatshme e përbërë nga një përzierje materialesh cilësore ruan nxehtësinë dhe do ta bëjë këtë bluzë një nga veshjet e preferuara. Kapuçi është për të ofruar ngrohtësi dhe rehati shtesë, ndërsa xhepi ‘’kangur’’ është ideal për djemtë që të lënë gjërat e tyre të vogla. Dizajni i thjeshtë dhe logoja e UA zbulojnë shpirtin sportiv dhe dashurinë e djemve tuaj për markën.
Specifikimi:

 • Llastik në mëngë dhe bel
 • Xhep ‘’kangur’’
 • Materiali: 80% pambuk, 20% poliestër
 • Larje në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Stërvitje
  Mosha Adoleshentë
  Marka UNDER ARMOUR
  Gjinia Fëmijë djem
  Masa Masa EU Masa në cm
  YXS
  YXL 13-14Y
  YSM 7-8Y
  YLG 11-12Y
  YMD 9-10Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë