TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Bluza Premium
ELLESSE Bluza Premium
ELLESSE Bluza Premium
ELLESSE Bluza Premium
ELLESSE Bluza Premium
ELLESSE Bluza Premium
ELLESSE Bluza Premium
ELLESSE Bluza Premium
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(ELA213F608-01)
ELLESSE

ELLESSE Bluza Premium

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ellesse Ladies Premium është një bluzë me kapuç për femra e përbërë nga një përzierje materialesh me pambuk të lartë, duke ofruar rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Kombinojeni atë me xhinset ose streçet tuaja të preferuara dhe jeni gati për çdo aktivitet tuajin. Vendosni kapuçin nëse është ftohtë jashtë dhe shijoni ditën tuaj. Specifikimi: Përbërja: 80% pambuk, 15% poliestër, 5% elastan Prerje e gjerë Kapuç i rregullueshëm Ngjyra: e zezë .
Detaje

Ellesse Ladies Premium është një bluzë me kapuç për femra e përbërë nga një përzierje materialesh me pambuk të lartë, duke ofruar rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Kombinojeni atë me xhinset ose streçet tuaja të preferuara dhe jeni gati për çdo aktivitet tuajin. Vendosni kapuçin nëse është ftohtë jashtë dhe shijoni ditën tuaj.
Specifikimi:

 • Përbërja: 80% pambuk, 15% poliestër, 5% elastan
 • Prerje e gjerë
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Ngjyra: e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka ELLESSE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA213F610-52
  2.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA213F611-10
  3.300 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA213F610-02
  2.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA213F605-52
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  7.500 LEK
  Ndihmë