TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Bluza ITALIA FULL ZIP
ELLESSE Bluza ITALIA FULL ZIP
ELLESSE Bluza ITALIA FULL ZIP
ELLESSE Bluza ITALIA FULL ZIP
ELLESSE Bluza ITALIA FULL ZIP
ELLESSE Bluza ITALIA FULL ZIP
ELLESSE Bluza ITALIA FULL ZIP
ELLESSE Bluza ITALIA FULL ZIP
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(ELA213F603-01)
ELLESSE

ELLESSE Bluza ITALIA FULL ZIP

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza ELA213F610-52
2.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza ELA213F611-10
3.900 LEK
Shuma e kursyer 40%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza ELA213F610-02
3.300 LEK
Shuma e kursyer 40%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza ELA213F605-52
3.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
7.500 LEK
Ndihmë