TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SERGIO TACCHINI Bluza ILARIA FULL ZIP
SERGIO TACCHINI Bluza ILARIA FULL ZIP
SERGIO TACCHINI Bluza ILARIA FULL ZIP
SERGIO TACCHINI Bluza ILARIA FULL ZIP
SERGIO TACCHINI Bluza ILARIA FULL ZIP
SERGIO TACCHINI Bluza ILARIA FULL ZIP
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(STA213F606-01)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Bluza ILARIA FULL ZIP

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka SERGIO TACCHINI
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë