TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(ELA213F611-10)
ELLESSE

ELLESSE Produkte HERITAGE

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka ELF221F416-42
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë ELA221F820-10
1.300 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë