TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
ELLESSE Bluza HERITAGE
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(ELA213F611-10)
ELLESSE

ELLESSE Bluza HERITAGE

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza ELA213F610-52
2.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza ELA213F610-02
3.300 LEK
Shuma e kursyer 40%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza ELA213F605-52
3.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
7.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza ELA213F603-01
4.100 LEK
Shuma e kursyer 41%
6.900 LEK
Ndihmë