në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
ELLESSE Produkte HERITAGE
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(ELA213F610-52)
ELLESSE

ELLESSE Produkte HERITAGE

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EL22W40450-01
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ELF221F115-10
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka ELF221F416-42
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza ELA223F670-01
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Ndihmë