TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Bluza F21 Flagh Hoody
LONSDALE Bluza F21 Flagh Hoody
LONSDALE Bluza F21 Flagh Hoody
LONSDALE Bluza F21 Flagh Hoody
LONSDALE Bluza F21 Flagh Hoody
LONSDALE Bluza F21 Flagh Hoody
LONSDALE Bluza F21 Flagh Hoody
LONSDALE Bluza F21 Flagh Hoody
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(LNA213M604-28)
LONSDALE

LONSDALE Bluza F21 Flagh Hoody

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
2.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Lonsdale F21 Flagh është një bluzë për meshkuj me kapuç krejtësisht i butë dhe i ngrohtë. Pëlhura franceze nga e cila është e përbërë kjo bluzë është "fajtori" kryesor që do t'i riktheheni gjithmonë sapo ta vishni. Kapuçi ju jep mbulim të mirë dhe me ndihmën e një kapuçi mund ta rregulloni atë sipas nevojave tuaja. Specifikimi: Bluzë për meshkuj me kapuç Kapuç i rregullueshëm Materiali: 80% pambuk / 20% polyester.
Detaje

Lonsdale F21 Flagh është një bluzë për meshkuj me kapuç krejtësisht i butë dhe i ngrohtë. Pëlhura franceze nga e cila është e përbërë kjo bluzë është "fajtori" kryesor që do t'i riktheheni gjithmonë sapo ta vishni. Kapuçi ju jep mbulim të mirë dhe me ndihmën e një kapuçi mund ta rregulloni atë sipas nevojave tuaja.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj me kapuç
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Materiali: 80% pambuk / 20% polyester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka LONSDALE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza LNA221M606-02
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza LNA221M602-01
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Ndihmë