TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Bluza ROSE GOLD Hoody
LONSDALE Bluza ROSE GOLD Hoody
LONSDALE Bluza ROSE GOLD Hoody
LONSDALE Bluza ROSE GOLD Hoody
LONSDALE Bluza ROSE GOLD Hoody
LONSDALE Bluza ROSE GOLD Hoody
LONSDALE Bluza ROSE GOLD Hoody
LONSDALE Bluza ROSE GOLD Hoody
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(LNA213F605-01)
LONSDALE

LONSDALE Bluza ROSE GOLD Hoody

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS *
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka LONSDALE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka LONSDALE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë