TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Bluza DELSON FULL ZIP
ELLESSE Bluza DELSON FULL ZIP
ELLESSE Bluza DELSON FULL ZIP
ELLESSE Bluza DELSON FULL ZIP
ELLESSE Bluza DELSON FULL ZIP
ELLESSE Bluza DELSON FULL ZIP
ELLESSE Bluza DELSON FULL ZIP
ELLESSE Bluza DELSON FULL ZIP
Kodi i artikullit:
(ELA213M651-01)
ELLESSE

ELLESSE Bluza DELSON FULL ZIP

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
3.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka ELLESSE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
Qëllimi Skii
SILUETA_HR FLEECE
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka ELLESSE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
Qëllimi Skii
SILUETA_HR FLEECE
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë