TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

THE NORTH FACE Produkte M NEW CLIMB HD AVIATOR NAVY
THE NORTH FACE Produkte M NEW CLIMB HD AVIATOR NAVY
THE NORTH FACE Produkte M NEW CLIMB HD AVIATOR NAVY
THE NORTH FACE Produkte M NEW CLIMB HD AVIATOR NAVY
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(NF0A55GTRG11)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Produkte M NEW CLIMB HD AVIATOR NAVY

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka THE NORTH FACE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka THE NORTH FACE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë