TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

THE NORTH FACE Bluza DREW PEAK PULLOVER
THE NORTH FACE Bluza DREW PEAK PULLOVER
THE NORTH FACE Bluza DREW PEAK PULLOVER
THE NORTH FACE Bluza DREW PEAK PULLOVER
THE NORTH FACE Bluza DREW PEAK PULLOVER
THE NORTH FACE Bluza DREW PEAK PULLOVER
THE NORTH FACE Bluza DREW PEAK PULLOVER
THE NORTH FACE Bluza DREW PEAK PULLOVER
THE NORTH FACE Bluza DREW PEAK PULLOVER
THE NORTH FACE Bluza DREW PEAK PULLOVER
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(NF00AHJYLXS1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Bluza DREW PEAK PULLOVER

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka THE NORTH FACE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka THE NORTH FACE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë