TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Bluza JOAN FULL ZIP
ELLESSE Bluza JOAN FULL ZIP
ELLESSE Bluza JOAN FULL ZIP
ELLESSE Bluza JOAN FULL ZIP
ELLESSE Bluza JOAN FULL ZIP
ELLESSE Bluza JOAN FULL ZIP
ELLESSE Bluza JOAN FULL ZIP
ELLESSE Bluza JOAN FULL ZIP
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(ELA213F652-01)
ELLESSE

ELLESSE Bluza JOAN FULL ZIP

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmimi me zbritje
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
Qëllimi Skii
SILUETA_HR FLEECE
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka ELLESSE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
Qëllimi Skii
SILUETA_HR FLEECE
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë