TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LUSSARI Bluza LOUNGE BOYFRIEND CREW
LUSSARI Bluza LOUNGE BOYFRIEND CREW
LUSSARI Bluza LOUNGE BOYFRIEND CREW
LUSSARI Bluza LOUNGE BOYFRIEND CREW
LUSSARI Bluza LOUNGE BOYFRIEND CREW
LUSSARI Bluza LOUNGE BOYFRIEND CREW
LUSSARI Bluza LOUNGE BOYFRIEND CREW
LUSSARI Bluza LOUNGE BOYFRIEND CREW
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(SSA213F601-09)
LUSSARI

LUSSARI Bluza LOUNGE BOYFRIEND CREW

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka LUSSARI
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR CREW NECK
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka LUSSARI
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR CREW NECK
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza SSA213F606-91
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza SSA213F602-09
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza SSA213F601-11
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza SSA213F602-32
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Ndihmë