TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

LONSDALE Bluza Topping
LONSDALE Bluza Topping
LONSDALE Bluza Topping
LONSDALE Bluza Topping
LONSDALE Bluza Topping
LONSDALE Bluza Topping
LONSDALE Bluza Topping
LONSDALE Bluza Topping
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(LNA221M606-02)
LONSDALE

LONSDALE Bluza Topping

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Lonsdale Topping është krijuar pë përditshmërinë tuaj. Kjo bluzë do t’ju sjellë rehati ndërsa përfundoni punën tuaj nëpër qytet ose pushoni në mbrëmje pas një dite të vështirë. Prioriteti i kësaj pjese është komoditeti. Xhepat në pjesën e përparme dhe një kapuç i rregullueshëm ju shërbejnë për ngrohtësi shtesë ose për të ruajtur gjërat tuaja të nevojshme. Specifikimi Kapuç i rregullueshëm Bluzë për meshkuj.
Detaje

Bluza për meshkuj Lonsdale Topping është krijuar pë përditshmërinë tuaj. Kjo bluzë do t’ju sjellë rehati ndërsa përfundoni punën tuaj nëpër qytet ose pushoni në mbrëmje pas një dite të vështirë. Prioriteti i kësaj pjese është komoditeti. Xhepat në pjesën e përparme dhe një kapuç i rregullueshëm ju shërbejnë për ngrohtësi shtesë ose për të ruajtur gjërat tuaja të nevojshme.
Specifikimi

 • Kapuç i rregullueshëm
 • Bluzë për meshkuj

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka LONSDALE
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë