ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
Kodi i artikullit: ELA223M602-92
ELLESSE

ELLESSE Heritage

Kodi i artikullit: ELA223M602-92
Bluza për meshkuj Ellesse HERITAGE me kapuç është zgjedhja e duhur për mëngjese dhe mbrëmje të freskëta. Kapuçi ofron mbrojtje shtesë. Xhepi i “kangurit” është aty jo vetëm për të ruajtur gjërat e vogla, por edhe për të mbajtur duart tuaja të ngrohta. Specifikimi: Bluzë për meshkuj Brez elastik Xhep “kangur” Kapuç i rregullueshëm Logo Ellesse Përbërja: 100% pambuk.

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

7.900 LEK
7.900 LEK
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.700 LEK
Më njoftoni për uljet
 • S
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Bluza për meshkuj Ellesse HERITAGE me kapuç është zgjedhja e duhur për mëngjese dhe mbrëmje të freskëta. Kapuçi ofron mbrojtje shtesë. Xhepi i “kangurit” është aty jo vetëm për të ruajtur gjërat e vogla, por edhe për të mbajtur duart tuaja të ngrohta.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Brez elastik
 • Xhep “kangur”
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo Ellesse
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand ELLESSE

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA233M604-02
  4.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA233M606-93
  4.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA233M602-11
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  4.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  7.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA233M606-01
  4.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  ELLESSE Heritage
  Bluza
  ELLESSE Heritage