në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ELLESSE Bluza LADIES HERITAGE FULL ZIP HOODY
ELLESSE Bluza LADIES HERITAGE FULL ZIP HOODY
ELLESSE Bluza LADIES HERITAGE FULL ZIP HOODY
ELLESSE Bluza LADIES HERITAGE FULL ZIP HOODY
ELLESSE Bluza LADIES HERITAGE FULL ZIP HOODY
ELLESSE Bluza LADIES HERITAGE FULL ZIP HOODY
ELLESSE Bluza LADIES HERITAGE FULL ZIP HOODY
ELLESSE Bluza LADIES HERITAGE FULL ZIP HOODY
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(ELA223F603-01)
ELLESSE

ELLESSE Bluza LADIES HERITAGE FULL ZIP HOODY

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 3.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ideale për përditshmëri, bluza për femra Ellesse HERITAGE me kapuç do t'ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi gjatë mëngjeseve dhe mbrëmjeve më të freskëta. Xhepat e përparmë i mbajnë të sigurt gjërat tuaja thelbësore ndërsa kapuçi i rregullueshëm ofron ngrohtësi dhe mbrojtje shtesë.Specifikimi: Bluzë për femra me kapuç Mbyllje zinxhir me gjatësi të plotë Xhepat e përparmë.
Detaje

Ideale për përditshmëri, bluza për femra Ellesse HERITAGE me kapuç do t'ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi gjatë mëngjeseve dhe mbrëmjeve më të freskëta. Xhepat e përparmë i mbajnë të sigurt gjërat tuaja thelbësore ndërsa kapuçi i rregullueshëm ofron ngrohtësi dhe mbrojtje shtesë.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra me kapuç
 • Mbyllje zinxhir me gjatësi të plotë
 • Xhepat e përparmë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka ELLESSE
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA223F608-10
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA213F603-01
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  6.900 LEK
  Ndihmë