në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluza MIX&MATCH
CHAMPION Bluza MIX&MATCH
CHAMPION Bluza MIX&MATCH
CHAMPION Bluza MIX&MATCH
CHAMPION Bluza MIX&MATCH
CHAMPION Bluza MIX&MATCH
CHAMPION Bluza MIX&MATCH
CHAMPION Bluza MIX&MATCH
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CHA231M605-6U)
CHAMPION

CHAMPION Bluza MIX&MATCH

Çmimi i mëparshëm
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Çmimi me zbritje
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • M
 • S
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion MIX&MATCH është bluzë Hoodie për meshkuj që ju granton rehatinë e jashtëzakonshme që ju meritoni. Qëndroni të përgatitur për të gjitha kushtet e motit. Mos lejoni që moti i ftohtë t'ju befasojë. Kjo bluzë do t'ju mbajë ngrohtë dhe rehat gjatë gjithë kohës. Ju mund të mbani sendet e rëndësishme pa të cilat nuk dilni në xhepin e kangurit apo dhe t'i ngrohni duart në rast nevoje. Bluza është e përbërë prej pambuku të butë dhe të pastër që është i këndshëm në kontakt me lëkurën tuaj, ndërsa përshtatja e rastësishme e bën ideale për çdo lloji trupi. Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj Logo Champion Kapuç Xhep kangur Përbërja: 100% pambuku.
Detaje

Champion MIX&MATCH është bluzë Hoodie për meshkuj që ju granton rehatinë e jashtëzakonshme që ju meritoni. Qëndroni të përgatitur për të gjitha kushtet e motit. Mos lejoni që moti i ftohtë t'ju befasojë. Kjo bluzë do t'ju mbajë ngrohtë dhe rehat gjatë gjithë kohës. Ju mund të mbani sendet e rëndësishme pa të cilat nuk dilni në xhepin e kangurit apo dhe t'i ngrohni duart në rast nevoje. Bluza është e përbërë prej pambuku të butë dhe të pastër që është i këndshëm në kontakt me lëkurën tuaj, ndërsa përshtatja e rastësishme e bën ideale për çdo lloji trupi.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj
 • Logo Champion
 • Kapuç
 • Xhep kangur
 • Përbërja: 100% pambuku

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë