në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ELLESSE Bluza CREWNECK
ELLESSE Bluza CREWNECK
ELLESSE Bluza CREWNECK
ELLESSE Bluza CREWNECK
ELLESSE Bluza CREWNECK
ELLESSE Bluza CREWNECK
ELLESSE Bluza CREWNECK
ELLESSE Bluza CREWNECK
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(ELA231M602-02)
ELLESSE

ELLESSE Bluza CREWNECK

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • M
 • S
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
E thjeshtë dhe klasike fjalët që i shkojnë përshtat bluzës Lifestyle për meshkuj ELLESSE CREWNECK. Pjesë të tilla veshjesh përbëjnë bazën e çdo stili të mirë mbi të cilin mund të kombinoni veshjet e garderobës tuaj. Kombinoje atë me tuta apo xhinset tuaja të preferuara dhe tregoni origjinalitetin tuaj. Materiali elastik parandalon depërtimin e ajrit të ftohtë, për të qëndruar të ngrohtë gjatë gjithë kohës edhe atëherë kur moti bëhet i ftohtë. Pëlhura e lehtë dhe e butë shton rehati ndërsa ju kënaqeni me aktivitetet tuaja të preferuara. E përbërë nga 100% nga pambuk, ju garanton rehati dhe cilësi. Specifikimi: Bluzë Lifestyle për meshkuj Jakë e rrumbullakët Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

E thjeshtë dhe klasike fjalët që i shkojnë përshtat bluzës Lifestyle për meshkuj ELLESSE CREWNECK. Pjesë të tilla veshjesh përbëjnë bazën e çdo stili të mirë mbi të cilin mund të kombinoni veshjet e garderobës tuaj. Kombinoje atë me tuta apo xhinset tuaja të preferuara dhe tregoni origjinalitetin tuaj. Materiali elastik parandalon depërtimin e ajrit të ftohtë, për të qëndruar të ngrohtë gjatë gjithë kohës edhe atëherë kur moti bëhet i ftohtë. Pëlhura e lehtë dhe e butë shton rehati ndërsa ju kënaqeni me aktivitetet tuaja të preferuara. E përbërë nga 100% nga pambuk, ju garanton rehati dhe cilësi.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Jakë e rrumbullakët
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka ELLESSE
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA231M602-45
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA231M601-11
  6.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  7.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA231M611-01
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza ELA223M602-92
  4.000 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  7.900 LEK
  Ndihmë