Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Kodi i artikullit: UMA231M601-4U
Umbro

Umbro Basic

Kodi i artikullit: UMA231M601-4U
Hoodie për meshkuj Umbro Basic që duhet ta ketë çdo aventurier. Një bluzë e rehatshme dhe me përshtatje të rregullt, që është ideale për çdo ditë. Ka një kapuç, falë të cilit kushtet e këqija të motit nuk do të mund t’ju prishin planet e ditës suaj. Do t'ju mbrojë nga era e ftohtë e dimrit, dhe do t'ju sigurojë që të shijoni ditën tuaj të qetë. Ky model është ideal për stërvitje në mot të ftohtë, por edhe për shëtitje nëpër qytet me miqtë. Merrini të gjitha gjërat tuaja të domosdoshme pa të cilat ju nuk mund të nisni ditën në xhepin e “kangurit” dhe dilni jashtë për të filluar ditën tuaj. Specifikimi: • Hoodie për meshkuj • Bluzë me kapuç • Xhep “kangur” • Logo Umbro.
5.900 LEK
5.900 LEK
2.400 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për uljet
  • M
  • S
  • L
  • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Hoodie për meshkuj Umbro Basic që duhet ta ketë çdo aventurier. Një bluzë e rehatshme dhe me përshtatje të rregullt, që është ideale për çdo ditë. Ka një kapuç, falë të cilit kushtet e këqija të motit nuk do të mund t’ju prishin planet e ditës suaj. Do t'ju mbrojë nga era e ftohtë e dimrit, dhe do t'ju sigurojë që të shijoni ditën tuaj të qetë. Ky model është ideal për stërvitje në mot të ftohtë, por edhe për shëtitje nëpër qytet me miqtë. Merrini të gjitha gjërat tuaja të domosdoshme pa të cilat ju nuk mund të nisni ditën në xhepin e “kangurit” dhe dilni jashtë për të filluar ditën tuaj.

Specifikimi:
• Hoodie për meshkuj
• Bluzë me kapuç
• Xhep “kangur”
• Logo Umbro

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
Brand Umbro
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA241M607-1X
7.600 LEK
Shuma e kursyer 15%
8.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA233M606-01
2.400 LEK
Shuma e kursyer 59%
5.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA233M611-4U
4.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
9.500 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza UMA233M602-01
2.800 LEK
Shuma e kursyer 59%
6.900 LEK
Shtoni në shportë
Umbro Basic
Bluza
Umbro Basic