Umbro Basic
Kodi i artikullit: UMA231M601-4U
Umbro

Umbro Basic

Kodi i artikullit: UMA231M601-4U
Hoodie për meshkuj Umbro Basic që duhet ta ketë çdo aventurier. Një bluzë e rehatshme dhe me përshtatje të rregullt, që është ideale për çdo ditë. Ka një kapuç, falë të cilit kushtet e këqija të motit nuk do të mund t’ju prishin planet e ditës suaj. Do t'ju mbrojë nga era e ftohtë e dimrit, dhe do t'ju sigurojë që të shijoni ditën tuaj të qetë. Ky model është ideal për stërvitje në mot të ftohtë, por edhe për shëtitje nëpër qytet me miqtë. Merrini të gjitha gjërat tuaja të domosdoshme pa të cilat ju nuk mund të nisni ditën në xhepin e “kangurit” dhe dilni jashtë për të filluar ditën tuaj. Specifikimi: • Hoodie për meshkuj • Bluzë me kapuç • Xhep “kangur” • Logo Umbro.

Zgjidhni tre ose më shumë produkte OUTLET deri në 50% ulje dhe përfitoni 15% ULJE EXTRA. 
Ulja bëhet automatikisht pasi të keni shtuar produktet në shportë.
Shikoni të gjitha produktet që përfshihen në ofertë

5.900 LEK
5.900 LEK
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për uljet
  • M
  • S
  • L
  • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Hoodie për meshkuj Umbro Basic që duhet ta ketë çdo aventurier. Një bluzë e rehatshme dhe me përshtatje të rregullt, që është ideale për çdo ditë. Ka një kapuç, falë të cilit kushtet e këqija të motit nuk do të mund t’ju prishin planet e ditës suaj. Do t'ju mbrojë nga era e ftohtë e dimrit, dhe do t'ju sigurojë që të shijoni ditën tuaj të qetë. Ky model është ideal për stërvitje në mot të ftohtë, por edhe për shëtitje nëpër qytet me miqtë. Merrini të gjitha gjërat tuaja të domosdoshme pa të cilat ju nuk mund të nisni ditën në xhepin e “kangurit” dhe dilni jashtë për të filluar ditën tuaj.

Specifikimi:
• Hoodie për meshkuj
• Bluzë me kapuç
• Xhep “kangur”
• Logo Umbro

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
Brand Umbro
Për momentin nuk ka komente
Umbro Basic
Bluza
Umbro Basic